Nabízíme hypotéční i komerční úvěry. U nižších částek nepožadujeme zajištění úvěru nemovitostí a postačuje podpis firemní směnky s osobním avalem jednatele společnosti.

Moderní laboratorní váhy

Analytické váhy, přesné váhy, mikrováhy Rychlý servis a kalibrace

Oslavte u nás 25 let

od znovusjednocení Německa Máme pro vás spoustu překvapení

Měřící regulační technika

Dodávky a instalace systémů analýz hluku, vibrací, toxických plynů.

CNC obrábění

Zakázkové CNC obrábění, CNC soustružení. Kvalitní práce.

PCV Alfa velkoobchod

Stavební materiály pro kanalizace, vodovody, plynovody. 20 let na trhu.

Půjčovna autojeřábů

Pronájem jeřábů a jeřábnické práce. Autojeřáby od 20t do 250t.

Elektrické vibrátory

Inovovaná řada osvědčených příložných vibrátorů VO a VA pro průmyslová odvětví

Diskrétní SEX seznamka

Atraktivní muži, sympatické ženy. Kontaktuj je přes sms seznamku!