Nabízíme hypotéční i komerční úvěry. U nižších částek nepožadujeme zajištění úvěru nemovitostí a postačuje podpis firemní směnky s osobním avalem jednatele společnosti.

Rodinný právník

Komplexní pojištění právní ochrany od AXA ASSISTANCE za 330 Kč měsíčně

Prodej alabastrových soch

Klasické, řecké, zvířata, busty, sloupy, nábožné, moderní, světelné, šachy.

Kvasinková infekce

Trápí vás kvasinková infekce? Co vám může pomoci?

Svítidla pro náročné

Dopřejte si to nejlepší. Luxusní svítidla. Odborné poradenství.

Společenské a plesové šaty

Půjčení plesových šatů za nejlepší ceny. Největší výběr plesových šatů v Praze.

Cyklo dresy

Kvalitní cyklodresy-funkční materiály Krátké dodací lhůta, akční ceny, e-shop.

Kyvadla za skvělé ceny

z drahých kamenů a mosazi. Velký výběr! Knihy pro práci s kyvadlem.

Mobilní domy na míru

K přechodnému bydlení i k rekreaci. Celoročně obyvatelné, komfortní!