Úvěrové podvody jsou koloritem dnešní doby. Žada žadatelů o půjčku je natolik nezkušená, že je pod tlakem schopna podepsat prakticky cokoli. Toho mohou využívat ruzné neseriozní finanční instituce, které jsou schopny pod příslibem zajištění půjčky nebo úvěru, zneužít cizí tíživé finanční situace.

Amulety, talismany, symboly

1.Čarodějnický obchod Praha. Výběr z více než 500 druhů amuletů!

Úklidová a čistící technika

Úklidová technika, mycí stroje, vysavače Vše od profesionálního dodavatele

Prodej alabastrových soch

Klasické, řecké, zvířata, busty, sloupy nábožné, moderní, světelné, šachy.

Bezpečný vzor nájemní smlouvy?

Tipy a rady zkušených pronajímatelů. Vzor nájemní smlouvy proti neplatič

Hypoalergenní drogerie Winni´s

Vyzkoušejte přírodní drogerii Winni´s Šetřete čas, přírodu i Vaši peněženku!

Kulturista šokoval okolí

Prozdradil tajnou soutěžní metodu.1 trik ho změnil k nepoznání. Vše díky ...

Snadná a bezbolestivá epilace?

Čas zastavit bolestivou epilaci! Seznamte se s epilací krystaly.

Club Car Precedent

Prodej a servis nejen golfových vozíků golfový vozík pro všechny