dohodou

Poskytujeme nebankovní půjčky a úvěry. Zaměřujeme se na půjčovaní nižších částek za vyšší úrok. Oproti tomu nabízíme snadné vyřízení půjčky a minimum administrativy. Některé druhy půjček jsme schopni schválit půjčku ještě dnes. Vzhledem k rychlosti vyřízení půjčky nepožadujeme ani zajištění půjčky prostřednictvím nemovitosti. U většiny půjček nezkoumáme ani historii klienta pomocí bankovních a nebankovních registrů.

Půjčka pro všechny za 9,9% p.a

Bez poplatků a s mimořádnými vklady. Možnost předčasného splacení.

Sklady k pronájmu

Výhodně přímo od majitelů prostor. Komplexní přehled skladů zdarma!

Líbí se Ti ta prdelka?

Chceš, aby tě namasírovala? Máme pro Tebe slevu na Tantrickou masáž!

Priváty v Olomouci

VITACREDIT s.r.o.

Chybí Vám dostatečná finanční hotovost? My Vám půjčíme, přijďte si pro úvěr.

Equa bank

K běžnému účtu bezkontaktní platební karta zdarma. Přesvědčte se!

Akce pro nové zákazníky

Rychlá půjčka až 2000 Kč na dva týdny pouze za korunu

Zkuste změnu banky

Veškeré papírování vyřídíme za Vás. Proplatíme poplatky až do výše 500 Kč.