dohodou

Poskytujeme nebankovní půjčky a úvěry. Zaměřujeme se na půjčovaní nižších částek za vyšší úrok. Oproti tomu nabízíme snadné vyřízení půjčky a minimum administrativy. Některé druhy půjček jsme schopni schválit půjčku ještě dnes. Vzhledem k rychlosti vyřízení půjčky nepožadujeme ani zajištění půjčky prostřednictvím nemovitosti. U většiny půjček nezkoumáme ani historii klienta pomocí bankovních a nebankovních registrů.

Finance bez starostí

díky Komerční bance. Máme řešení pro každého z Vás!

Finanční služby

Nevíte si rady s pojištěním, financemi či cennými papíry? Obraťte se na nás!

Sklady k pronájmu

Výhodně přímo od majitelů prostor. Komplexní přehled skladů zdarma!

VITACREDIT s.r.o.

Poskytujeme spotřebitelské úvěry. S námi budete mít na cokoliv!

Líbí se Ti ta prdelka?

Chceš, aby tě namasírovala? Máme pro Tebe slevu na Tantrickou masáž!

Sano - podnikatelské úvěry

Peníze pro podnikání vám nikdy nebyly blíž. Přijďte si k nám pro půjčku!