dohodou

Poskytujeme nebankovní půjčky a úvěry. Zaměřujeme se na půjčovaní nižších částek za vyšší úrok. Oproti tomu nabízíme snadné vyřízení půjčky a minimum administrativy. Některé druhy půjček jsme schopni schválit půjčku ještě dnes. Vzhledem k rychlosti vyřízení půjčky nepožadujeme ani zajištění půjčky prostřednictvím nemovitosti. U většiny půjček nezkoumáme ani historii klienta pomocí bankovních a nebankovních registrů.

Bannerová reklama RTB

Zjistěte více o bannerové reklamě RTB.

Úklidová a čistící technika

Úklidová technika, mycí stroje, vysavače Vše od profesionálního dodavatele

Máte prasklé nejen čelní sklo?

Autoskla z pojištění zdarma. Nonstop! Čelní, boční a zadní autoskla skladem.

Pronájem kanceláří Brno

Vyhledávací agent bezplatně ? Přímo od majitelů do 24 hodin.

Výměna a prodej autoskel

Výroba, montáž a prodej všech typů autoskel a autobusových skel.

Pronajímáte váš byt? Pozor!

Tipy a rady zkušených pronajímatelů. Vzor nájemní smlouvy proti neplatičům.

Pronájem skladů

Výhodně přímo od majitelů prostor. Cenový přehled do 24 hod zdarma!

STK v Praze 5 - Motol. Osobní

vozy a nákladní do 3,5 tuny. Technické a evidenční, registrační kontroly i emise.