dohodou

Poskytujeme nebankovní půjčky a úvěry. Zaměřujeme se na půjčovaní nižších částek za vyšší úrok. Oproti tomu nabízíme snadné vyřízení půjčky a minimum administrativy. Některé druhy půjček jsme schopni schválit půjčku ještě dnes. Vzhledem k rychlosti vyřízení půjčky nepožadujeme ani zajištění půjčky prostřednictvím nemovitosti. U většiny půjček nezkoumáme ani historii klienta pomocí bankovních a nebankovních registrů.

Půjčka až 2000Kč za 1Kč

pro nové zákazníky 1000-2000 Kč půjčka na dva týdny pouze za korunu

Líbí se Ti ta prdelka?

Chceš, aby tě namasírovala? Máme pro Tebe slevu na Tantrickou masáž!

Finanční služby

Nevíte si rady s pojištěním, financemi či cennými papíry? Obraťte se na nás!

Priváty v Olomouci

Nebankovní hotovostní půjčky

Pro majitele nemovitosti. Až 200.000Kč Bez příjmu a registru. Schválení do 24h.

VITACREDIT s.r.o.

Chybí Vám dostatečná finanční hotovost? My Vám půjčíme, přijďte si pro úvěr.

Výhodná půjčka od Air Bank

Odměníme Vás, pokud splácíte včas. Půjčka s úrokem už od 9,9% p.a.

Úvěry do 5 000 000 Kč

Úvěry pro podnikatele. Do 24h se dozvíte zda je úvěr schválen!