Podlézavé tlupy finančních poradců se nás snaží obden přesvědčit, že ke štěstí nám chybí jenom jimi nabízená půjčka. Jedná se samozřejmě o zcela bezpečný finanční produkt, který neskýtá žádná rizika... A mají samozřejmě pravdu, jenom zapomněli dodat, že neskýtá rizika pro ty, kdo rychlé půjčky zprostředkovávají. Většina klientů ale ani netuší a nebo nechce tušit, že podpisem smlouvy nezískávájí jenom rychlé peníze, ale taky pořádnou kouli na noze, jíž se moho zbavovat hodně dlouho a bude je to hodně bolet. Jak může taková rychlá půjčka bez poplatku dopadnout si můžete přečist na webu www.bezpujcky.cz

STK v Praze 5 - Motol. Osobní

vozy a nákladní do 3,5 tuny. Technické a evidenční, registrační kontroly i emise.

Vodka a borovička se zlatem

Ve světě cena zlata stále roste, jen v naších kořalkach je zatím stále stejná !

Centrální vysavače Duovac

Spolehlivé vysavače, vysoký výkon, příznivá cena, doživotní záruka.

Střešní světlíky ALLUX

Prosvětlení prostor denním světlem, vysoká účinnost. Dodávky, montáže.

Kancelářský nábytek

Zařizujete si kancelář? Neváhejte a přijďte si vybrat z naší nabídky.

Jacuzzi Akce

Stylové a elegantní jacuzzi různých typů a provedení, showroom Praha!

Seznamka pro Tebe

Flirtuj, seznam se, zabav se. Seznamka pro každého. Přesvědč se!

Chlamydie

Trápí vás chlamydie? Účinná pomoc pro vás!

Sklady k pronájmu

Výhodně přímo od majitelů prostor. Komplexní přehled skladů zdarma!