Levnější povinné ručení je sen každého motoristy. Vždyť pro platit víc za stejnou pojistku, kterou bychom si stejně nejraději ani nekupovali. Prostě pokud je něco povinné, tak ať nás to stojí co nejméně. Při volbě povinného ručení takto a obdobně uvažuje většina motoristů. Tři zásadní parametry při výběru nejvýhodnějšího povinného ručení jsou cena, cena a zase cena. Pokud Vás tedy nezajímají výše připadného plnění, ani nechcete dárky a jiné nesmysly, vyzkoušejte náš konfiurátor, který Vám najde nelevnější povinné ručení pro Váš osobní automobil nebo motorku.

Sklady k pronájmu

Výhodně přímo od majitelů prostor. Komplexní přehled skladů zdarma!

VITACREDIT s.r.o.

Chybí Vám dostatečná finanční hotovost? My Vám půjčíme, přijďte si pro úvěr.

Výhodná půjčka od Air Bank

Odměníme Vás, pokud splácíte včas. Půjčka s úrokem už od 9,9% p.a.

Smart půjčky

Úvěry a půjčky. Spolehlivé finanční osvěžení až do domu.

Erotika a sex Olomouc

Nakrmime.CZ

Holistická, premiová a superprémiová nekomerční krmiva

Equa bank

K běžnému účtu bezkontaktní platební karta zdarma. Přesvědčte se!

Glory Night Club

noční klub s tradicí od 1991 Nové služby + nové dívky = lepší ceny!