Levnější povinné ručení je sen každého motoristy. Vždyť pro platit víc za stejnou pojistku, kterou bychom si stejně nejraději ani nekupovali. Prostě pokud je něco povinné, tak ať nás to stojí co nejméně. Při volbě povinného ručení takto a obdobně uvažuje většina motoristů. Tři zásadní parametry při výběru nejvýhodnějšího povinného ručení jsou cena, cena a zase cena. Pokud Vás tedy nezajímají výše připadného plnění, ani nechcete dárky a jiné nesmysly, vyzkoušejte náš konfiurátor, který Vám najde nelevnější povinné ručení pro Váš osobní automobil nebo motorku.

VITACREDIT s.r.o.

Chybí Vám dostatečná finanční hotovost? My Vám půjčíme, přijďte si pro úvěr.

100.000 Kč za 820 Kč měsíčně!

Refinancování, rekonstrukce, bydlení. Úvěr od Buřinky.

Výhodná půjčka od Air Bank

Odměníme Vás, pokud splácíte včas. Půjčka s úrokem už od 9,9% p.a.

Smart půjčky

Úvěry a půjčky. Spolehlivé finanční osvěžení až do domu.

Erotikou nabitý večer v klubu

AAA Exclusive Club zažiješ za rozumné ceny a v příjemném prostředí

Equa bank

K běžnému účtu bezkontaktní platební karta zdarma. Přesvědčte se!

Slevy = Tantrická masáž

Erotické masáže se slevou 50% a více. 5.000 slev a akcí. To musíš vidět!

První půjčka za korunu

Pro nové zákazníky online půjčka až 2000 Kč na 2 týdny jen za korunu