Levnější povinné ručení je sen každého motoristy. Vždyť pro platit víc za stejnou pojistku, kterou bychom si stejně nejraději ani nekupovali. Prostě pokud je něco povinné, tak ať nás to stojí co nejméně. Při volbě povinného ručení takto a obdobně uvažuje většina motoristů. Tři zásadní parametry při výběru nejvýhodnějšího povinného ručení jsou cena, cena a zase cena. Pokud Vás tedy nezajímají výše připadného plnění, ani nechcete dárky a jiné nesmysly, vyzkoušejte náš konfiurátor, který Vám najde nelevnější povinné ručení pro Váš osobní automobil nebo motorku.

Penzion Relax jižní Čechy

Klidné ubytování pro cykloturisty. Rezervujte si letní pobyty!

Hubnutí se slevou 73%

Hubnoucí program bez jo-jo efektu trvale udržení vahý a tvarovaní postavy

Střešní světlíky

Výroba a montáž světlíkového systému Skylight. Rekonstrukce a opravy světlíků

Chlamydie

Trápí vás chlamydie? Účinná pomoc pro vás!

Parkety a plovoucí podlahy

Velkoobchodní prodej dřevěných, laminátových podlah a příslušenství.

Daňový ráj

Založte či kupte společnost v zahraničí. Poradíme Vám, jak na to!

Audit, daňové poradenství,

účetnictví pro zahraniční firmy - Rusky, Anglicky, Německy. Profesionálně !

Nízkoenergetické domy na klíč

Rodinné domy - modulární systémy. Stavíme rychle - kvalitně - levně.

Pronájem skladů

Výhodně přímo od majitelů prostor. Cenový přehled do 24 hod zdarma!