Levnější povinné ručení je sen každého motoristy. Vždyť pro platit víc za stejnou pojistku, kterou bychom si stejně nejraději ani nekupovali. Prostě pokud je něco povinné, tak ať nás to stojí co nejméně. Při volbě povinného ručení takto a obdobně uvažuje většina motoristů. Tři zásadní parametry při výběru nejvýhodnějšího povinného ručení jsou cena, cena a zase cena. Pokud Vás tedy nezajímají výše připadného plnění, ani nechcete dárky a jiné nesmysly, vyzkoušejte náš konfiurátor, který Vám najde nelevnější povinné ručení pro Váš osobní automobil nebo motorku.

Lyžování Francie Last 6590 Kč

Pobyt 8 dní / 7 nocí apartmán s bazénem 6 dení skipas Puy St. Vincent, autobusem

Zbozimat.cz srovnání cen zboží

přidejte svůj obchod a získejte kredit 1000, - Kč zdarma

Váš eSLEV.cz

Vibrátory, vib. vajíčka a další produkty s největšími slevami na trhu !!!

Chlamydie

Trápí vás chlamydie? Účinná pomoc pro vás!

Půjčka do 5.000 Kč

Neznáme spolehlivější a férovější firmu. 92% klientů se k nám opakovaně vrací!

Erotikou nabitý večer v klubu

AAA Exclusive Club zažiješ za rozumné ceny a v příjemném prostředí

Půjčka až 2000Kč za 1Kč

pro nové zákazníky 1000-2000 Kč půjčka na dva týdny pouze za korunu