Od pradávna existují takzvané čestné dluhy, které je nutné uhradit, a pak ty ostatní dluhy. Od pradávna existovali i lidé, kteří si rádi pujčovali a neradi vraceli. A tak jako kdysi jste mohli být v případě předlužení prodání do otroctví, tak novodobá společnast vynalezla exekutory, kteří Vás svlíknou z kůže. O rizicích různých rychlých půjček toho již bylo napsáno mnoho. Abychom se jich vyvarovali stačí jediné, zdravý selský rozum a trocha matematiky. Zákonodárci nám to ještě usnadnili zavedením koeficientu RPSN, který znamená roční procentní sazbu nákladů spojených s úvěrem. Před uzavřením půjčky, tak stačí zjistit, kolik činí výše RPSN a z toho si odvodit, zda budeme schopni půjčku splácet, či nikoli.

Jamaica & Martinique Rum

Konečně rumy, které Vám můžeme prodat s čistým svědomím. Proto že je to fakt rum

Půjčka až 2000Kč za 1Kč

pro nové zákazníky 1000-2000 Kč půjčka na dva týdny pouze za korunu

ChipTuning Škoda

Vyšší výkon a nižší spotřeba paliva motoru. Nyní letní sleva 25%

Sklady k pronájmu

Výhodně přímo od majitelů prostor. Komplexní přehled skladů zdarma!

Centrální vysávání Husky

pro rodinné domy, byty, kanceláře, suché i mokré vysávání, doživotní záruka.

ChipTuning Renault

Zvýšení výkonu a snížení spotřeby motoru. Nyní akční sleva až 75%

Krátkodobé půjčky podnikatelům

Rychlé peníze na zboží, provoz živnosti Schválení online, peníze obratem!

Světlovody ALLUX

Prosvětlení prostor denním světlem, vysoká účinnost. Dodávky, montáže.