Od pradávna existují takzvané čestné dluhy, které je nutné uhradit, a pak ty ostatní dluhy. Od pradávna existovali i lidé, kteří si rádi pujčovali a neradi vraceli. A tak jako kdysi jste mohli být v případě předlužení prodání do otroctví, tak novodobá společnast vynalezla exekutory, kteří Vás svlíknou z kůže. O rizicích různých rychlých půjček toho již bylo napsáno mnoho. Abychom se jich vyvarovali stačí jediné, zdravý selský rozum a trocha matematiky. Zákonodárci nám to ještě usnadnili zavedením koeficientu RPSN, který znamená roční procentní sazbu nákladů spojených s úvěrem. Před uzavřením půjčky, tak stačí zjistit, kolik činí výše RPSN a z toho si odvodit, zda budeme schopni půjčku splácet, či nikoli.

Prodej alabastrových soch

Klasické, řecké, zvířata, busty, sloupy, nábožné, moderní, světelné, šachy.

Lady Popular Módní Aréna

objevte svět módních trendů výzev a nových cílů

Express Alarm

Dovoz a distribuce bezpečnostních systémů. Vyberte si ten váš!

Extrémní nárůst svalů

Až 10kg svalů během 1 měsíce. Metoda šampionů. Vyzkoušejte i Vy!

Střešní světlíky ALLUX

Prosvětlení prostor denním světlem, vysoká účinnost. Dodávky, montáže.

Potisk triček a textilu

Kvalitní textil s potiskem i bez. Výhodné ceny. Možnost online kalkulace.

Výměna autoskel Nonstop

Skla z pojištění ihned a zdarma. Čelní, boční, zadní autoskla máme skladem.

Prodej svíček - ruční výroba

Čarodějné, rituální, magické sedmidenní, oltářní, bylinné, figurální svíce.E-shop