Od pradávna existují takzvané čestné dluhy, které je nutné uhradit, a pak ty ostatní dluhy. Od pradávna existovali i lidé, kteří si rádi pujčovali a neradi vraceli. A tak jako kdysi jste mohli být v případě předlužení prodání do otroctví, tak novodobá společnast vynalezla exekutory, kteří Vás svlíknou z kůže. O rizicích různých rychlých půjček toho již bylo napsáno mnoho. Abychom se jich vyvarovali stačí jediné, zdravý selský rozum a trocha matematiky. Zákonodárci nám to ještě usnadnili zavedením koeficientu RPSN, který znamená roční procentní sazbu nákladů spojených s úvěrem. Před uzavřením půjčky, tak stačí zjistit, kolik činí výše RPSN a z toho si odvodit, zda budeme schopni půjčku splácet, či nikoli.

Pokerstars.net

Naučte se zdarma Poker. Už 30 miliónů uživatelů vyzkoušelo.

Půjčka do 5.000 Kč

Neznáme spolehlivější a férovější firmu. 92% klientů se k nám opakovaně vrací!

Vyhrajte boj nad celulitídou

Vytvarujte si postavu pri bežnej práci vďaka legínam na báze nanotechnológii!

Pokerstars.net

Naučte se zdarma Poker. Už 30 miliónů uživatelů vyzkoušelo.