Od pradávna existují takzvané čestné dluhy, které je nutné uhradit, a pak ty ostatní dluhy. Od pradávna existovali i lidé, kteří si rádi pujčovali a neradi vraceli. A tak jako kdysi jste mohli být v případě předlužení prodání do otroctví, tak novodobá společnast vynalezla exekutory, kteří Vás svlíknou z kůže. O rizicích různých rychlých půjček toho již bylo napsáno mnoho. Abychom se jich vyvarovali stačí jediné, zdravý selský rozum a trocha matematiky. Zákonodárci nám to ještě usnadnili zavedením koeficientu RPSN, který znamená roční procentní sazbu nákladů spojených s úvěrem. Před uzavřením půjčky, tak stačí zjistit, kolik činí výše RPSN a z toho si odvodit, zda budeme schopni půjčku splácet, či nikoli.

Glory Night Club

noční klub s tradicí od 1991 Nové služby + nové dívky = lepší ceny!

Equa bank

Chcete si založit účet, potřebujete půjčit peníze? Vše v naší moderní bance!

Chlamydie

Trápí vás chlamydie? Účinná pomoc pro vás!

VITACREDIT s.r.o.

Poskytujeme spotřebitelské úvěry. S námi budete mít na cokoliv!

Erotika a sex Olomouc

Sklady k pronájmu

Výhodně přímo od majitelů prostor. Komplexní přehled skladů zdarma!

Nakrmime.CZ

Holistická, premiová a superprémiová nekomerční krmiva

Výhodná půjčka od Air Bank

Odměníme Vás, pokud splácíte včas. Půjčka s úrokem už od 9,9% p.a.