Od pradávna existují takzvané čestné dluhy, které je nutné uhradit, a pak ty ostatní dluhy. Od pradávna existovali i lidé, kteří si rádi pujčovali a neradi vraceli. A tak jako kdysi jste mohli být v případě předlužení prodání do otroctví, tak novodobá společnast vynalezla exekutory, kteří Vás svlíknou z kůže. O rizicích různých rychlých půjček toho již bylo napsáno mnoho. Abychom se jich vyvarovali stačí jediné, zdravý selský rozum a trocha matematiky. Zákonodárci nám to ještě usnadnili zavedením koeficientu RPSN, který znamená roční procentní sazbu nákladů spojených s úvěrem. Před uzavřením půjčky, tak stačí zjistit, kolik činí výše RPSN a z toho si odvodit, zda budeme schopni půjčku splácet, či nikoli.

Líbí se Ti ta prdelka?

Chceš, aby tě namasírovala? Máme pro Tebe slevu na Tantrickou masáž!

VITACREDIT s.r.o.

Poskytujeme spotřebitelské úvěry. S námi budete mít na cokoliv!

Půjčka až 2000Kč za 1Kč

pro nové zákazníky 1000-2000 Kč půjčka na dva týdny pouze za korunu

Equa bank

Chcete si založit účet, potřebujete půjčit peníze? Vše v naší moderní bance!

Pronájem skladů

Výhodně přímo od majitelů prostor. Cenový přehled do 24 hod zdarma!

Výhodná půjčka od Air Bank

Odměníme Vás, pokud splácíte včas. Půjčka s úrokem už od 9,9% p.a.

FINFAST - rychlá půjčka

Potřebujete si rychle a jednoduše půjčit peníze? Zavolejte nám ještě dnes

Hypoteční kalkulačka

Uvažujete o hypotéce? Využijte naší online kalkulačky, která je zdarma!