Od pradávna existují takzvané čestné dluhy, které je nutné uhradit, a pak ty ostatní dluhy. Od pradávna existovali i lidé, kteří si rádi pujčovali a neradi vraceli. A tak jako kdysi jste mohli být v případě předlužení prodání do otroctví, tak novodobá společnast vynalezla exekutory, kteří Vás svlíknou z kůže. O rizicích různých rychlých půjček toho již bylo napsáno mnoho. Abychom se jich vyvarovali stačí jediné, zdravý selský rozum a trocha matematiky. Zákonodárci nám to ještě usnadnili zavedením koeficientu RPSN, který znamená roční procentní sazbu nákladů spojených s úvěrem. Před uzavřením půjčky, tak stačí zjistit, kolik činí výše RPSN a z toho si odvodit, zda budeme schopni půjčku splácet, či nikoli.

Armyshop Vlkodlak.cz

Vojenský obchod Marka Chlíbka

Investiční životní pojištění

Pojistěte se s ING a zhodnocujte zároveň své peníze v podílových fondech!

Až 20 let staré ready-made

Česká pobočka spící Limited (UK) ideál v ručení, daních, zápisu do OR apod.

Pronájem skladů

Výhodně přímo od majitelů prostor. Cenový přehled do 24 hod zdarma!

Výhodná půjčka od Air Bank

Odměníme Vás pokud splácíte včas. Půjčka s úrokem už od 9,9% p.a.

Levné hypotéky

Ušetřete nejen na poplatcích za zřízení. Jednoduše, rychle a levně - online úvěr!

Finanční služby

Komplexní nabídka finančních a pojistných služeb. Neváhejte!

Chlamydie

Trápí vás chlamydie? Účinná pomoc pro vás!