Od pradávna existují takzvané čestné dluhy, které je nutné uhradit, a pak ty ostatní dluhy. Od pradávna existovali i lidé, kteří si rádi pujčovali a neradi vraceli. A tak jako kdysi jste mohli být v případě předlužení prodání do otroctví, tak novodobá společnast vynalezla exekutory, kteří Vás svlíknou z kůže. O rizicích různých rychlých půjček toho již bylo napsáno mnoho. Abychom se jich vyvarovali stačí jediné, zdravý selský rozum a trocha matematiky. Zákonodárci nám to ještě usnadnili zavedením koeficientu RPSN, který znamená roční procentní sazbu nákladů spojených s úvěrem. Před uzavřením půjčky, tak stačí zjistit, kolik činí výše RPSN a z toho si odvodit, zda budeme schopni půjčku splácet, či nikoli.

Empire - Online hra zdarma

Postav, osidluj a obchoduj‎! Vytvoř si v prohlížeči své vlastní království.

Výhodná půjčka od Air Bank

Odměníme Vás, pokud splácíte včas. Půjčka s úrokem už od 9,9% p.a.

Erotické služby v Olomouci

Nebankovní hotovostní půjčky

Pro majitele nemovitosti. Až 200.000Kč Bez příjmu a registru. Schválení do 24h.

Líbí se Ti ta prdelka?

Chceš, aby tě namasírovala? Máme pro Tebe slevu na Tantrickou masáž!

První půjčka za korunu

Pro nové zákazníky online půjčka až 2000 Kč na 2 týdny jen za korunu

Finanční služby

Nevíte si rady s pojištěním, financemi či cennými papíry? Obraťte se na nás!

Rychlý úvěr pro OSVČ

Expresní rozhodnutí o úvěrech pro OSVČ do druhého dne.