Od pradávna existují takzvané čestné dluhy, které je nutné uhradit, a pak ty ostatní dluhy. Od pradávna existovali i lidé, kteří si rádi pujčovali a neradi vraceli. A tak jako kdysi jste mohli být v případě předlužení prodání do otroctví, tak novodobá společnast vynalezla exekutory, kteří Vás svlíknou z kůže. O rizicích různých rychlých půjček toho již bylo napsáno mnoho. Abychom se jich vyvarovali stačí jediné, zdravý selský rozum a trocha matematiky. Zákonodárci nám to ještě usnadnili zavedením koeficientu RPSN, který znamená roční procentní sazbu nákladů spojených s úvěrem. Před uzavřením půjčky, tak stačí zjistit, kolik činí výše RPSN a z toho si odvodit, zda budeme schopni půjčku splácet, či nikoli.

Vířivé bazény a sauny

Wellness na klíč domů, široký výběr! Vířivky Sundance Spas, luxus sauny Klafs

Pleťová kosmetika

Buďte krásná! Nabízíme kompletní škálu výrobků pro péči o pleť.

Váš eSLEV.cz

Vibrátory, vib. vajíčka a další produkty s největšími slevami na trhu !!!

ChipTuning Opel

Zvýšení výkonu a snížení spotřeby motoru. Nyní akční sleva až 75%

Půjčka až 2000Kč za 1Kč

pro nové zákazníky 1000-2000 Kč půjčka na dva týdny pouze za korunu

Profesionálové na E cigarety

Profesionální prodejce e-cigaret Nad 500 kč doprava zcela ZDARMA!

Kontejnerové systémy na míru

Kontejnerové systémy. Od stavebních přes kancelářské po obytné. Tradice